Pokój małej damy

Dziewczynki marzą, aby ich pokój był baśniowy, jak z bajki albo jak ekskluzywny apartament z filmu:). Ich pokój dziecięcy ma sprawić, że będą się czuły jak księżniczki z bajki i jak wytworne elegantki. Tutaj wszystko powinno być piękne, bez wyjątku. Wszystko w odpowiedniej kolorystyce, na topie:) i takie, żeby … koleżanki zazdrościły:) Uff, duże wymagania, prawda?

 

Kącik piękności

Każda księżniczka czy dama musi zadbać o urodę, więc cóż!, trzeba wygospodarować miejsce na kącik piękności. Możemy skorzystać z gotowych rozwiązań producentów zabawek i zakupić małej damie toaletkę. Jeżeli miejsce na to pozwoli, można wybrać wolno stojącą toaletkę z krzesełkiem. Jeśli pokój dziecięcy jest niewielki, można wybrać model zabawki do ustawienia na stoliku czy biurku.

 

Kilka słów o toaletkach

Toaletki, oprócz dziewczęcej, eleganckiej stylizacji, posiadają też półeczki i pojemniczki na drobiazgi. Często do zestawu dołączone są różne akcesoria: grzebień do włosów, opaska, pierścionek czy stylowe flakoniki na perfumy. Takie małe saloniki piękności posiadają obrotowe lusterko przygotowane specjalnie dla najmłodszych dzieci. Aby małe damy były w 100% usatysfakcjonowane z posiadanej toaletki, koniecznie trzeba dokupić kosmetyki! Producenci oferują gotowe zestawy kosmetyków przeznaczonych dla dzieci (przebadanych dermatologicznie).

Mamy mogą być spokojne – ich kosmetyki nie będą cichaczem podkradane:)

2 komentarze

  1. W małym pokoiku trudno znaleźć miejsce na taki mebelek. Przecież w TAKIM pokoiku wszystko jest potrzebne (dziewczynce)! I pluszaki, i lalki, i klocki, i… 🙂

  2. Nikt sobie dawniej nie wyobrażał takich zabawek. Stołeczek pod nogi, żeby zobaczyć się w lustrze, szminka i cienie mamy… To były wyczyny!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *