Najwspanialsze pojazdy dziecięce

W czasach świetności filmu Auta, Mercedesów dla dzieci na akumulator, oraz świetnych gokartów na pedały, nic dziwnego, że dzieci chcą zostać rajdowcami! Pojazdy dla dzieci to jedne z najpopularniejszych zabawek.

Najlepsze marki, które posiadają w ofercie pojazdy dla dzieci, to Injusa, Feber, oraz Berg.

Marka Injusa słynie ze wspaniałych pojazdów elektrycznych. Ich elektryczne samochody dla dzieci często imitują znane marki samochodów, dlatego cieszą się znakomitą popularnością.

Samochód Na Akumulator Mercedes Injusa 12V

mercedes, samochód na akumulator, samochód dla dzieci, pojazd elektryczny, brykacze.pl, injusa

Przepiękna replika samochodu marki Mercedes. Świetny, jednocześnie elegancki i sportowy wygląd, łączy się z niesamowitą funkcjonalnością. Ten samochód dla dzieci osiąga prędkość 5 km/h, oraz może być sterowany za pomocą aplikacji na smartfony.

Samochód na akumulator Injusa Porsche 911 Turbo S Special Edition Black 12V

porsche, injusa, brykacze.pl, samochód elektryczny, samochód na akumulator, jeździk elektryczny dla dzieci

Wystarczy jedno spojrzenie, żeby ocenić, że ten samochód spodoba się każdemu młodemu kierowcy. Przyznajmy sobie szczerze – każdy marzy o Porsche. Ten jeździk elektryczny nie tylko świetnie wygląda ale również osiąga do 5 km/h dzięki akumulatorowi 12V.

Jeśli Twoje dziecko nie jest fanem niemieckich samochodów, to mamy też coś z Włoch 🙂

Feber Samochód Na Akumulator Ferrari 6V

ferrari, jeździk elektryczny, jeździk na akumulator, samochód elektryczny, dla dzieci, brykacze.pl, feber

Piękne, czerwone, włoskie – takie jest to auto dla dzieci. Prawdziwe Ferrari jest teraz w zasięgu każdego portfela! Z tym tylko, że jego kierowcą nie będziesz Ty, a Twoje dziecko 🙂

Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie jest gotowe na samochody elektryczne i wolisz mu kupić najpierw zwykły jeździk, to spójrz na firmę Big, oraz Berg.

Berg Gokart Go2 Jeździk na Pedały 2w1

berg gokart, go2, brykacze.pl, jeździk, pchacz, odpychacz, ciche koła, gumowe kółka

Stylowy, futurystyczny design, który zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, to nie wszystko co ma do zaoferowania jeździk firmy Berg. Jest to hybryda – jeździk, a także pchacz, dzięki czemu może dorastać razem z Twoim dzieckiem 🙂 Wystarczy rozłożyć pedały i już! Dodatkowo, ten pojazd posiada ciche, gumowe kółka, dzięki czemu nie hałasuje i można jeździć w domu.

Jeździk Big Bobby Car Next

jeździk, pchacz, big, bobby car next, gumowe koła, brykacze.pl

Świetny, klasyczny jeździk w nowoczesnym wydaniu. Posiada świecące reflektory, schowek pod siedzeniem, a także ciche, gumowe koła, dzięki którym można jeździć w domu.


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *