brykacze.pl, zabawki ogrodowe, do ogrodu, do domu, dla dzieci, sklep internetowy z zabawkami

Zabawki ogrodowe dla dzieci – najlepsze marki

Kończy się sezon zimowy, więc czas spojrzeć na ofertę zabawek do ogrodu. Taki popularne są teraz trampoliny, więc poświęcimy im chwilę. Firma Berg wyróżnia się na tle konkurencji, dlatego produkty tej marki weźmiemy pod lubię.

Podobnie Fisher Price w kategorii zabawki ogrodowe zajmuje specjalną pozycję. Fisher Price to amerykański producent zabawek, który zyskał renomę na całym świecie. Ich zabawki nadają się zazwyczaj zarówno do domu jak i do ogrodu, dzięki czemu są uniwersalne i po prostu genialne. Dodatkowo są to zabawki bardzo ładne i kolorowe, dlatego świetnie komponują się w wystrój każdego ogrodu.

Sprawdzimy również markę Feber, która jest hiszpańskim producentem zabawek – głównie ogrodowych. Posiadają w ofercie wspaniałe domki do ogrodów, a także pojazdy dla dzieci, oraz huśtawki i inne ciekawe akcesoria, którymi można wyposażyć plac zabaw – domowy, lub publiczny.

Berg Trampolina Ogrodowa Elite+ 430 cm

trampolina, berg, elite+, duża, dla dzieci, dla dorosłych, do skakania, brykacze.pl

W pełni profesjonalna trampolina ogrodowa, która nadaje się dla dzieci i dla dorosłych użytkowników. Posiada niesamowicie wytrzymałe i elastyczne sprężyny Twinspring Gold, a także dużą powierzchnię skakania i samozamykające się wejście. To najlepszy model trampoliny Berg.

Trampolina Berg Favorit 270 cm Deluxe

trampolina berg, trampoliny berg, skakanie na trampolinie, brykacze.pl

Trampolina Berg Favorit będzie lepszym wyborem dla młodszych dzieci. Co prawda nie zaleca się, by korzystały z niej osoby dorosłe, ale też będzie bezpieczniejsza dla najmłodszych, a to dzięki mniejszemu wybiciu. Są też dostępne warianty o mniejszej średnicy. Biorąc to wszystko pod uwagę, cena jest dużo niższa, a maluch będzie miał równie dużo frajdy.

Fisher Price 6 w 1 – Centrum Sportowe Aktywności

Świetna zabawka wielofunkcyjna światowej marki zabawek – Fisher Price. Zabawka łączy w sobie najpopularniejsze gry i zabawy ogrodowe! Koszykówka to jedna z najlepszych gier. W zestawie jest również piłka, więc zestaw jest gotowy do zabawy. Jest również zjeżdżalnia ogrodowa, która ze względu na nieduży ślizg, nadaje się idealnie dla najmłodszych dzieci. Mamy również piłkę nożna, golfa, czy baseball.

Fisher Price 2 w 1 Zjeżdżalnia – Bujak Ogrodowy

bujak ogrodowy, zjeżdżalnia ogrodowa, fisher price, brykacze.pl

Jedna z najwspanialszych zabawek Fisher Price! Mamy tu dwie zabawki w jednym. Pierwszą jest bujak ogrodowy, który przyniesie mnóstwo zabawy i może być również używany w domu. Druga to wspaniała zjeżdżalnia – również do domu, lub do ogrodu. Do tego zabawka jest kolorowa i po prostu ładna.

Domek Ogrodowy – Pałac Księżniczki FEBER

Feber, pałac księżniczki, domek ogrodowy, domek dla dzieci, dla dziewczynki, brykacze.pl

Trzeba przyznać, że Hiszpanie z Febera wiedzą jak robić urocze zabawki. Wystarczy spojrzeć na ten domek ogrodowy, żeby zauważyć, że jest prześliczny i idealnie w gust większości dziewczynek, które marzą o tym, żeby być księżniczkami! Domek jest różowy, posiada wysokie wieże, drzwi z najprawdziwszą kołatką, oraz duże okna. Cudny!

Jednorożec – kucyk elektryczny Feber

jednorożec, kucyk, pojazd dla dzieci, elektryczny pojazd, elektroniczny, na akumulator

Różowa grzywa, piękne siodło, oraz tęczowa uprząż! Tak, to najprawdziwszy i najwspanialszy jednorożec, na którym może jeździć Twoja córeczka. Jednorożca można ujeżdżać, ale można go również czesać i po prostu kochać. W zestawie jest szczotka do czesania wspaniałej grzywy. Jednorożec napędzany jest miłością, oraz akumulatorem o napięciu 6V.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *