trampoliny dla dzieci, trampoliny ogrodowe, trampoliny do ogrodu, trampoliny berg

Trampoliny ogrodowe Berg

Ogrodowe trampoliny dla dzieci i dorosłych są świetnym sposobem, by utrzymać dobrą formę, oraz przy okazji dobrze się bawić. Badania dowodzą, że trampolining jest skuteczniejszy w spalaniu tkanki tłuszczowej, niż bieganie.

Skoro to taka zdrowa rozrywka, to nic dziwnego, że trampoliny ogrodowe są coraz popularniejsze. Czemu by nie kupić takiej do własnego ogrodu? Polecamy producenta Berg, który jest jedną z najlepszych marek zabawek dla dzieci i dla dorosłych.

Trampoliny Berg dostępne są zasadniczo w czterech modelach, które różnią się przede wszystkim przeznaczeniem. Dodatkowo, każdy z modeli można wybrać w różnych wariantach rozmiarowych, oraz z dodatkowymi elementami i różną formą montażu.

Trampolina ogrodowa Berg Talent Inground

trampolina dla dzieci, trampolina ogrodowa, trampolina berg, trampolina do ogrodu, mała trampolina, brykacze.pl

Mała trampolina do ogrodu dla dzieci. Jest to model montowany inground, czyli mocowany w ziemi. Dzięki takiej konstrukcji, małe dzieci mają łatwiej wejść do środka, oraz cała konstrukcja nie jest taka wysoka. Trampoliny Talent są idealne dla najmłodszych dzieci, oraz dla tych, które dopiero uczą się skakać na trampolinie.

Trampolina ogrodowa Berg Favorit

berg favorit, trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, trampolina berg, brykacze.pl

Świetna trampolina dla dzieci, która dostępna jest w nieco większych rozmiarach, niż Berg Talent. Jest przeznaczona przede wszystkim dla dzieci, które już mają doświadczenie w skakaniu na trampolinie, ale świetnie nadaje się również dla amatorów.

Trampolina ogrodowa dla dzieci i dorosłych Berg Champion

trampolina dla dzieci, trampolina dla dorosłych, trampolina berg, trampolina ogrodowa, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Świetna trampolina, która nadaje się idealnie również dla dorosłych. Posiada wspaniałe sprężyny Twinspring Gold, które dzięki swojej elastyczności zwiększają obszar, na którym ma miejsce idealne wybicie. Dodatkowo, te trampoliny dostępne są w największych rozmiarach, więc śmiało może tu skakać nawet kilka osób.

Profesjonalna trampolina ogrodowa dla dzieci i dorosłych Berg Elite+

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, trampolina berg, trampoliny dla dzieci i dorosłych, brykacze.pl

Ta trampolina zasługuje na wyróżnienie, gdyż jest to w pełni profesjonalny produkt, a nie zabawka dla dzieci. Mogą tu skakać dorośli, profesjonaliści, a także maluchy. Dzięki zastosowanym najlepszym sprężynom Twinspring Gold, oraz zastosowanej technologii AirFlow, wybicie jest wzmocnione, a także zwiększony jest obszar idealnego wybicia. Dodatkowo trampolina jest odporna na promienie UV i posiada bardzo długą gwarancję producenta.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *