domek ogrodowy, drewniany domek dla dzieci, drewniany domek do ogrodu, backyard discovery

Fantastyczny prezent – domek dla dzieci

Dawniej budowało się domki na drzewach. Było to fantastyczne doświadczenie, która pozwalało zacieśnić więzi z ojcem, wspólnie przybijając kolejne deski i tworząc kryjówkę marzeń. Obecnie wszyscy mamy więcej pieniędzy, ale mniej czasu, a domki można zwyczajnie kupić. Nadal są świetne i nadal dzieci chętnie się w nich bawią. Sami spójrzcie – czy nie chcielibyście mieć takich w swoim dzieciństwie?

Cudowne domki dla dzieci

Drewniany domek ogrodowy Backyard Discovery Victorian Inn

domek dla dzieci, domek ogrodowy, domek do ogrodu, backyard discovery, drewniany domek dla dzieci, drewniany domek ogrodowy, brykacze.pl

Zacznijmy od niepodważalnego hitu, który na pewno zachwyci nie tylko swoim wyglądem, ale również ilością elementów, których nie sposób znaleźć w innych domkach. Domek amerykańskiej marki Backyard Discovery został wykonany w całości z drewna, dzięki czemu jest ekologiczny, oraz posiada niesamowity klimat klasycznych domków robionych własnoręcznie. Zaopatrzony został w kuchnię, która znajduje się w środku, wiele ruchomych elementów, oraz okienko bistro do podawania posiłków gościom.

Domek Na Palach Smoby Ze Zjeżdżalnią

domek dla dzieci, domek ogrodowy, domek ze zjeżdżalnią, plac zabaw plastikowy, smoby, brykacze.pl

Wspaniała zabawka ogrodowa jaką jest Domek Na Palach jest wyjątkowo udana, gdyż łączy w sobie kilka ogromnych atutów. Domek znajduje się na podwyższeniu, dzięki czemu posiada klimat klasycznych domków na drzewie. Co więcej, dołączona jest do niego zjeżdżalnia, więc mamy tu dwie zabawki w cenie jednej, oraz dużo więcej frajdy.

Domek Smoby Jura wersja Deluxe

domek dla dzieci, domek neo jura, smoby neo jura, smoby, zabawki smoby, brykacze.pl

Domek Smoby Neo Jura to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się swoją modułową konstrukcją. Domek składa się z odłączanych elementów, więc może być używany „goły”, lub z dodatkami. Z pełnym wyposażeniem posiada pełne drzwi, płotek z ogródkiem, rynnę z konewką, kuchnię, stolik piknikowy z ławeczkami, oraz kuchnię.

Duży domek ogrodowy Feber Z Grillem

domek ogrodowy, domek dla dzieci, domek feber, plastikowy domek, brykacze.pl, feber

Przepiękny domek ogrodowy utrzymany w głębokich kolorach, które świetnie komponują się z kolorami ogrodu. Domek jest duży i wygodny. Śmiało może się w nim bawić kilkoro dzieci. Dodatkowym atutem, którego nie można ignorować, jest obecność świetnego grilla na tyłach domku.

Pałac Księżniczki Domek Ogrodowy Feber

domek ogrodowy, domek dla dzieci, pałac księżniczki, domek feber, pałac feber, zabawki księżniczki, brykacze.pl, sklep z zabawkami

Najbardziej uroczy i najbardziej bajeczny domek ogrodowy na rynku. Jeśli chcesz wycelować zakup domku w gust dziewczynki, to jest to strzał w dziesiątkę. Strzeliste wieże, piękny różowy kolor, drzwi z najprawdziwszą kołatką zamiast dzwonka, oraz duże okna, z których księżniczka może wyglądać swojego księcia. Brzmi jak spełnienie marzeń, prawda?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *