little tikes, brykacze.pl, zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa

Najlepsze zjeżdżalnie na rynku.

Jeśli posiadasz ładny ogródek, w którym chcesz przeznaczyć pewien obszar na ogrodowy plac zabaw dla dzieci, to na pewno zdecydujesz się na zjeżdżalnię. Wybór zjeżdżalni może wydawać się prosty, bo przecież każda wygląda tak samo – ma drabinkę i ślizg. Bynajmniej! Zjeżdżalnie, tak jak wszystkie zabawki, bardzo różnią się między modelami. Tak jak w przypadku innych kategorii zabawek, warto również wybierać tylko sprawdzone marki – a zwłaszcza w przypadku tego typu zabawek, ponieważ w przypadku wadliwego towaru jest tu bardzo prawdopodobny uraz, a tego chcielibyśmy uniknąć.

Najlepsze marki zjeżdżalni dla dzieci

Producentów zjeżdżalni jest wielu, ale zwrócimy uwagę zaledwie na kilku naszych ulubionych. Jednym z nich jest Smoby. Zjeżdżalnie tej marki są niedrogie, solidne, oraz spełniają wszelkie oczekiwania klientów, a zwłaszcza ich dzieci. Wykonane są z tworzywa, oraz wiele modeli posiada wodny ślizg. Zjeżdżalnie z wodnym ślizgiem to zazwyczaj te większe modele.

Drugą marką godną uwagi jest Kettler. Zjeżdżalnie Kettlera wyróżnia fakt, że występują w wersji metalowej. Są nieco droższe, ale możemy śmiało powiedzieć, że są praktycznie niezniszczalne.

Kolejnym producentem, którego chcieliśmy wyróżnić, jest amerykański Little Tikes. Ich zjeżdżalnie są kolorowe i prezentują się fantastycznie, ale ich jakość również jest godna uwagi. Są bardzo solidne i zdecydowanie zasłużyły na swoją pozycję na rynku.

zjeżdżalnia, zjeżdżalnie, smoby, ślizg falowany

Dodatkowe funkcje i udogodnienia

Zjeżdżalnie mogą posiadać dodatkowe elementy, które czynią zabawę jeszcze ciekawszą. Najbardziej spektakularnym jest ślizg wodny, który polega na tym, że po podłączeniu węża ogrodowego, ślizg zjeżdżalni jest zraszany. Genialnie sprawdza się to w upalne letnie dni.

Wiele zjeżdżalni posiada również ślizg falowany. Jest to ulepszenie, które może na pierwszy rzut oka nie robi wielkiego wrażenia, ale zapewniamy, że dziecko ma dużo więcej frajdy z zabawy na zjeżdżalni ze ślizgiem falowanym, niż ze zwykłym.

Bardzo ważne jest również to, by wybrać zjeżdżalnię z antypoślizgową drabinką. Zwłaszcza jeśli zjeżdżalnia posiada ślizg wodny, wchodzenie mokrymi stópkami na drabinkę może być niebezpieczne, jeśli zabawka nie posiada takiego zabezpieczenia.

Niektóre zjeżdżalnie posiadają także opcję składania. Jest to bardzo wygodne, jeśli nie mamy wiele miejsca w ogródku i chcemy po skończonej zabawie chować zabawkę.

zjeżdżalnia dla dzieci, wodny ślizg, ze ślizgiem wodnym, feber

Przeczytaj więcej o zjeżdżalniach.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *